KURUMSAL

Baharyolu 1998’te bir aile şirketi olarak, baharat ithalatı, işlemesi, paketlemesi ve küçük tüketici ambalajlarında, tüketiciye hizmet vermek için kurulmuştur.İlk etapta 4 kişilik bir kadro ile 30m² alanda başlayıp, günümüzde ise 1200m² tesis olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Şu an itibari ile gelişmiş ekibimizle Balıkesir köyünde kurduğumuz tesiste üretime devam ediyoruz. Tesisimiz Birleşmiş Milletler’in Codex Alimentarius kılavuzu uyarınca HACCP ilkeleri ile ISO9001:2015 kalite yönetim sistemini entegre ederek uygulamayı, tedarikçilerimizden sağlıklı ve kalitesi belgelenmiş ürün almayı, personeli eğiterek becerilerini ve tecrübelerini geliştirebilecek imkanları ve olanakları sağlamayı; ithalat, ihracat ve tüm yapılabilecek ticari satış faaliyetlerinde bulunmayı taahhüt etmektektedir. Baharyolu markalı ürünlerimiz yanında gelişen ticari faaliyetlerimize çeşitli ürün gruplarının distributörlük servislerinide ekleyerek ürün portföyümüzü genişletmekteyiz.
Müşteri memnuniyetinin önemine inanan firmamız, odak noktasını ve çalışma prensibini müşteri talepleri üzerine inşa etmiştir. Sektörel birikimimiz, tecrübeli ve güler yüzlü personelimizle siz kıymetli müşterilerimize "En iyi ürün, en uygun fiyat" sloganıyla hizmet vermekten gurur duyarız.Misyonumuz,baharat ve gıda faaliyetleri yürüten firmamızın, tüketici ihtiyaçları doğrultusunda hijyenik, ekonomik, kaliteli, ulaşılabilir en iyi hammadde ve en iyi teknoloji kullanarak en etkin pazarlama teknikleri ile tüm faaliyetleri gerçekleşirmektir. Dünya standartlarında üretim faaliyetlerini sürdüren tesisimizde IS09001 VE HACCP gıda güvenliği prosedürlerine bağlı üretim ve dağıtım faaliyetlerini geliştirerek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmaktır. Bayiisi olduğumuz ürünlerinde satış, dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini en uygun şartlarda sunarak; gerek ülke ekonomisine gerekse de istihdama olumlu anlamda katkıda bulunmaktadır.
Vizyonumuz, tüketicilerimize sağlıklı gıda ürünleri ulaştırarak, güvenilirliği ve kalitesi ile örnek alınan, tüketicilerin ihtiyaçlarına daima saygılı, teknolojiyi takip eden, eğitime öncelik veren, takım çalışmasını destekleyen ve hedefler belirleyip kadronun gelişimlerini destekleyen ülkemizin üretim sektörüne katkıda bulunmaktır.

baharatlarımız